Wesprzyj nas

Dziękujemy, że jesteś, bo skoro tu jesteś, to znaczy, że interesuje Cię poznanie możliwości wsparcia nas.

Po-Dzielnia jest przedsięwzięciem non profit. Mamy status stowarzyszenia i właśnie jako stowarzyszenie staramy się brać udział w konkursach i korzystać z dotacji, by móc realizować program czegoś więcej niż tylko freeshopu: centrum edukacyjno-kulturalnego skupionego wokół tematu ekologii, życia bezodpadowego, ograniczania konsumpcjonizmu.

Dzięki Waszemu wsparciu na zrzutce.pl mogliśmy przeprowadzić remont lokalu, wykonać meble, wymienić okno, kupić system wystawienniczy z ramami na ścianę, ekran projekcyjny, krzesła. Podarowaliście nam też dwa rzutniki, lodówkę dla wolontariuszy. Dziękujemy!

I chociaż chcielibyśmy, by dało się Po-Dzielnię utrzymać bezkosztowo, niestety to niemożliwe. Zapraszamy do siebie gości na wykłady, spotkania, warsztaty, wystawy. Chcielibyśmy móc im zapłacić za ich wizyty, ich wiedzę i czas, nie tylko za koszty podróży. Ponadto potrzebujemy środków na obsługę księgową, firmę ochroniarską, na narzędzia i materiały do warsztatów (nie wszystko da się wziąć z półek Po-Dzielni!), na bieżące prace naprawcze, środki czystości, poczęstunek dla gości i wolontariuszy.

Jeżeli chcecie nas jednorazowo wesprzeć finansowo w formie darowizny, oto numer konta Stowarzyszenia Po-Dzielnia: 02 1140 2004 0000 3202 7873 0796.

Jeżeli chcecie nas regularnie wspierać finansowo, zapraszamy na stronę Patronite – poznacie tam szczegóły naszych potrzeb i możliwości stałego wsparcia >TU .

Jeżeli chcecie wesprzeć nas swoim czasem i regularną obecnością na dyżurach wolontariackich, kliknijcie >TU.

Jeżeli jesteś: księgową/ ochroniarzem/ masz firmę z narzędziami/ sklep papierniczy/ albo sklep z roletami lub oknami/ ewentualnie ekologiczną drogerię z naturalnymi półproduktami… i chcesz nas wspomóc swoimi usługami/towarem, zapraszamy do kontaktu >TU.